Grįžti į pagrindinį puslapį

Finansavimo idėjos verslo pradžiai

Daugelis žmonių turi įvairių idėjų savam verslui pradėti, tačiau nuo idėjų įgyvendinimo juos stabdo faktas, kad tam reikia lėšų. Ir lėšų dažnai reikia nemažai , pavyzdžiui, vien nusprendus įsteigti įmone, reikalinga tam tikra pradinio kapitalo suma. Žinoma, Jūs galite pasirinkti dirbti pagal verslo liudijimą arba užsiimti individualia veikla, kas lėšų reikalaus jau mažiau. Taip pat, nėra jokių garantijų, kad jos atsipirks, kad verslas bus sėkmingas. Vis dėlto nevertėtų leisti nesėkmės baimei atbaidyti Jus nuo tikslo siekimo ir šios dienos tinklaraščio įraše kalbėsime apie būdus, kaip gauti lėšų nuosavo verslo pradžiai.

Santaupos

Jei turite idėją – galite tam panaudoti savo santaupas arba paskaičiuoti, kokios pinigų sumos Jums reikės pradžiai ir tiesiog pradėti  sistemingai tam taupyti dabar. Žinomi šis variantas tiks tuo atveju, jei Jūsų  verslo idėjos įgyvendinimas nėra itin brangus arba jei taupote jau kuris laikas, mat jei taupymui prireiks ilgo laiko – Jūsų idėja gali tiesiog pasenti arba ją įgyvendins kažkas kitas.

Santaupos

Taip pat net ir pradėjus verslą – pajamos nebus pradedamos gauti iš karto. Todėl investavus visas pajamas, kurį laiką gali tekti stipriai apriboti savo asmeninius poreikius. Daugumą pradedančiųjų verslininkų, kurie ryžtasi investuoti savo pačių pajamas, kurį laiką lieką dirbti ir savo pastoviame darbe ir tik verslui pradėjus nešti pelną, iš darbo išeina.

Banko paskola

Jei Jūsų idėjos įgyvendinimas reikalauja iš karto nemažų lėšų, galite kreiptis paskolos į banką. Žinoma, šiuo atveju vien idėjos ir apytikrės sumos jai įgyvendinti neužteks. Bankui turėsite pateikti verslo planą, kuo tikslesnius skaičiavimus, kiek lėšų Jums reikės ir kam jos bus naudojamos.

Verslumą skatinantys fondai

Verslumą skatinantys fondai

Šių fondų tikslas – padėti  gyvuoti mažoms įmonėms bei steigtis nedideliems, privačių asmenų  verslams. Pasirinkus verslumą skatinantį fondą, galite tikėtis ne tik finansavimo verslo pradžiai gauti, bet ir naudingos informacijos, pamokų, patarimų ir žinių, kas padės verslo pasaulyje startuoti kuo lengviau ir efektyviau.

Privatūs investuotojai

Pritraukus į savo verslą investuotojus – galima tikėtis didelio finansinio postūmio, kuris padėtų idėją įgyvendinti itin sparčiai. Vis dėlto investuotojai rečiau renkasi investuoti tik į idėjas, juo labiau domina jau įkurtas verslas, kuriam tik reikia finansinio postūmio. Taip pat nepamirškite, kad investuotojai taip pat dalyvaus ir visame verslo kūrime, kas neretai reikš, kad Jūsų veiksmų laisvė gali būti kontroliuojama, o kartais net ir ribojama.

Šeima ir draugai

Šeima ir draugai

Galite kreiptis finansinės pagalbos į savo šeimos narius ar draugus. Šis variantas tiks tuo atveju, jei pradžiai Jums nėra reikalinga itin didelė pinigų suma. Taip pat nepamirškite, kad verslo nesėkmės atveju Jums reikės svarstyti ne tik apie tai, kaip grąžinti pasiskolintus pinigus, bet ir kaip nesugadinti santykių su sau artimais žmonėmis.

Verslo pradžia ir nėra lengva, teks įdėti daug ne tik lėšų, bet ir pastangų. Vis dėlto sėkmės atveju, viskas atsipirks su kaupu. Todėl nereikia  nusistatyti iš anksto, kad Jums nepasiseks, o tiesiog pradėti ieškoti galimybių.

Naujausi įrašai