Grįžti į pagrindinį puslapį

Dovanų pakavimas žingsnis po žingsnio

Apie dovanų pakavimą dažnai mąstoma kaip antraeilį dalyką, visą dėmesį skiriant tik pačiai dovanai. Norint išmokti meistriškai pakuoti dovanas, teks truputį pasitreniruoti ir „įjungti“ vaizduotę, tačiau neužilgo šis procesas taps linksma ir kūrybiška veikla, leisianti kiekvieną dovaną paversti ypatingesne ir labiau asmeniška.

Jums reikės:

  • Vyniojimo popieriaus (geriau storesnio)
  • Žirklių (kuo aštresnių)
  • Lipnios juostos (geriausia dvipusės, bet tinka ir paprasta)
  • Dėžutės (jei dovana nėra kvadratiniame įpakavime)
  • Vietos ant stalo (jos geriausia pasilikti kuo daugiau)
Dovanų pakavimas žingsnis po žingsnio

Pakavimo procesas:

Pirmiausia, atsikirpkite tiek popieriaus, kiek reikės dovanos supakavimui. Jis turėtų šiek tiek persidengti, tad negailėdami palikite keletą centimetrų užlenkimui. Geriausia tai daryti aštriomis žirklėmis. Iš šonų, popieriaus turėtų likti tiek, kad juos užlenkus, šonai mažų mažiausiai susiliestų. Žinoma, idealiausias variantas būtų, kad užlenkus viršų, popierius beveik siektų apačią.

Dovanos pakavimo procesas 1 dalis 1

Paguldykite dėžutę apačia į viršų ant išvirkščiosios popieriaus pusės. Apvyniokite tvirtai visą dėžutę, galite ir prilenkti popierių ties dėžutės kampais. Jei dovanų popierius turi aiškų raštą, pasistenkite, kad raštai sutaptų toje vietoje, kur popierius persidengia – jei sulenkėte ne toje vietoje, tiesiog atlenkite daugiau. Stenkitės, kad klijavimo linija būtų ties dėžutės kampu – taip ji mažiau matysis

Dovanos pakavimo procesas 1 dalis 2

Užlenkite paliktą persidengimą, klijuokite dvipusę lipnią juosta ir prispauskite. Jei kraštai išeina ne visai lygūs, nieko baisaus, gražiai užlenkus juos, šio dalyko nesimatys. Jei naudojate įprastą lipnią juostą, prilaikykite popieriaus kraštą, ant kurio klijuojate juostą – ji turėtų tvirtintis tik prie kito popieriaus galo, bet ne pačios dėžutės.

Dovanos pakavimo procesas 2 dalis 1

Dabar telieka užlenkti kraštus. Tam reikia lenkti popierių ties centru į apačią, ir sulenkti ties kampais, padarant trikampius šonuose. Kuo ryškesnis ir tvirtesnis bus kiekvienas užlenkimas, tuo gražiau dovana atrodys, tad lenkite tiksliai, bet užtikrintai.

Dovanos pakavimo procesas 2 dalis 2

Abu šiuos trikampius lenkite į vidų – jų susikirtimą taip pat galima užtvirtinti lipnia juostele. Jei palikote pakankamai popieriaus, turėtumėte gauti dar vieną trikampį, tačiau nieko baisaus, jei popieriaus lieka kiek mažiau. Pirmuoju atveju, galite jį tiesiog taip ir klijuoti, antruoju – užlenkti kraštą į vidų, kad nesimatytų baltosios pusės. Padarykite tą patį kitoje pusėje, ir viskas – dovana paruošta įteikimui.

Naujausi įrašai