Grįžti į pagrindinį puslapį

Geriausios dovanos Valentino dienai

Artėjant Valentino dienai, mintys pačios ima vis dažniau suktis apie tai, ką gi reikės padovanoti savo mylimajam ir mylimajai. Vieni planuoja pirkti itin brangias dovanas, kiti ieško pigesnių variantų, o treti ruošiasi padovanoti tiesiog gėlių. Nesvarbu, kiek kainuos jūsų dovana, svarbiausia yra dėmesys, kurį parodysite artimajam. O šios dienos Vivus Finance tinklaraščio įraše dalinamės patarimais, kurie galbūt padės išrinkti dovaną tiems, kurie dar niekaip neapsisprendė.

Nusistatykite biudžetą

Jei norite keitimąsi dovanomis paversti linksmesniu, įdomesniu ir ne tokiu įpareigojančiu – susitarkite su savo antrąja puse dėl dovanos biudžeto. Tai gali būti pakankamai nedidelė suma, o pagrindinis tikslas – nupirkti kuo įdomesnę dovaną, neviršijant biudžeto. Tai gali būti dovanų rinkinys, visiškos smulkmenos ir panašūs dalykai, svarbu tik tai, kad suma atitiktų nustatytą biudžetą.

Gaminkite patys

Gaminkite patys

Niekas kitas taip puikiai neparodys asmeninio dėmesio, kaip rankomis gamintos dovanos. Tai gali būti iškepti širdelės formos sausainiai, linksmai dekoruoti puodeliai, atvirutės ar įrašytas kompaktinis diskas, su mėgstamiausiomis dainomis. Tinka viskas, svarbiausia yra įdėtas darbas ir pastangos, kurias jūsų antroji pusė tikrai įvertins. Valentino dienos tikslas neturi būti kuo brangesnės dovanos, o paprasta, nebrangi dovana, tačiau pagaminta įdedant visą širdį, padarys kur kas didesnį įspūdį.

Nupirkite bendrą pramogą

Puiki dovana gali būti ir kokios nors pramogos ar užsiėmimo kuponas, kuria galėtumėte užsiimti dviese, pavyzdžiui, SPA procedūros dviem asmenims, maisto gaminimo pamokos ar savaitgalio kelionė į užmiestį. Tiesiog pagalvokite, ką labiausiai mėgstate veikti kartu – ir tinkamiausią užsiėmimą išrinksite nesunkiai. O kartu praleistas laikas bei patirti nauji įspūdžiai tik suartins jus.

Padovanokite tai, ko jūsų antroji pusė nori

Padovanokite tai, ko jūsų antroji pusė nori

Kiekvienas iš mūsų turi įvairių pomėgių, kuriems ne visada lieka laiko arba lėšų. Jei jūsų antroji pusė turi kokį nors pomėgį, padovanokite dovana, kuri sietųsi su tuo, net jei dovana atrodys visiškai nereikšminga ar net juokinga. Pavyzdžiui, jei jūsų vyras yra užkietėjęs kompiuterinių žaidimų mėgėjas – padovanokite naujausią žaidimą, kurio jis dar neturi arba jei jūsų žmona mėgsta piešti – padovanokite dailės įrankius ar pamokas. Jūsų dovana garantuotai bus įvertinta. O galbūt taip paskatinsite sau brangų žmogų daugiau laiko skirti mėgstamam užsiėmimui.

Asmeniškos dovanos

Papuošalas, laikrodis ar kitas aksesuaras gali pasirodyti kaip banali dovana Valentino dienai, bet jei šios dovanos yra suasmenintos, pavyzdžiui, su išgraviruota pirmojo pasimatymo data ar meilės palinkėjimu – dovana jau įgis naują prasmę, taps kur kas asmeniškesnė bei reikšmingesnė.

Romantiška fotosesija

Romantiška fotosesija

Skundžiatės, kad neturite gražių bendrų dovanų? Nieko tokio! Valentino diena yra kaip tik puiki proga tam ištaisyti – galite padovanoti mylimajam ar mylimajai romantišką fotosesiją. Tai yra puiki galimybė įdomiai praleisti laiką ir kartu savo nuotraukų albumą pasipildysite puikiomis fotografijomis, kurios džiugins  kiekvieną dieną.

Saldžios dovanos

Kad ir kaip banaliai skambėtų – bet saldžios dovanos yra tiesiog neatsiejamos nuo Valentino dienos, jos puikiai papildys bet kokią dovaną. Nesvarbu ar nusprendėte padovanoti itin brangų laiktordį, ar tik puokštę gėlių – jei dovaną papildysite skanėstu, tikrai neprašausite pro šalį.

Ir svarbiausia, daugiausiai dėmesio skirkite ne dovanai, o laikui, kurį praleisite kartu. Verčiau stenkitės išrinkti ne kuo įspūdingesnę dovaną, bet leiskite savo antrajai pusei pajusti, kaip ją vertinate. Juk tam ir yra Valentino diena.

Naujausi įrašai