Grįžti į pagrindinį puslapį

Didžiausi greitųjų kreditų privalumai

Finansines paslaugas teikiančių įmonių rinkoje yra iš tiesų daug: bankai teikia ilgalaikes paskolas, didesniems pirkiniams įsigyti, lizingus teikiančios bendrovės suteikia galimybę gauti daiktą čia ir dabar, mokant vėliau mėnesines įmokas, o mes šį kartą norime pateikti privalumus, kuriuos žmonėms suteikia greituosius kreditus teikiančios įmonės.

Kodėl greitieji kreditai nėra blogai

Tad Jūsų dėmesiui, pagrindiniai, greitųjų kreditų privalumai, dėl kurių verta naudotis šiomis paslaugomis:

Greitieji kreditai taupo Jūsų laiką        

Šiomis dienomis daugumos žmonių laikas yra labai brangus ir taupomas, tad prireikus skubios finansinės paramos, nedaugelis gali sau leisti keliauti į banką, laukti eilėje, pildyti daugybę dokumentų vien tam, kad gautu nedidelę paskolą. Net ir užpildžius visus dokumentus, paraiškos svarstymas gali užtrukti netrumpai, tad jei pinigai reikalingi skubiai, bankai vargu ar padės (žinoma, mes nekalbame apie ilgalaikes būsto ar vartojamąsias paskolas). O štai greitieji kreditai suteikia galimybę viską sutvarkyti vos kelias pelės paspaudimais, savo namuose prisėdus prie kompiuterio. O teigiamo atsakymo atveju, reikalinga suma Jūsų sąskaitoje būtų greičiau nei per 15 minučių.

Greitieji kreditai padeda išvengti gėdos jausmo

Jei Jums staiga prireikia nedidelės sumos ir labai skubiai, visada galite paprašyti kaimyno ar draugo. Tačiau tikrai ne visada malonu tai daryti. Kad ir kaip artimai bendrautumėte su savo kaimynais ar vertintumėte savo draugus, kalbėti apie finansines problemas nėra labai malonu. Šiuo atveju Jums vėl gali pagelbėti greitieji kreditai, kurie reikiamą pagalbą suteiks tada, kai Jums reikia ir garantuos visišką konfidencialumą.

Greitųjų kreditų įmonės nereikalauja užstato ar laiduotojo

Nereikalauja užstato ar laiduotojo

Norint gauti greitąjį kreditą, daugumoje bendrovių Jums nereikia įkeisti savo turto ar turėti laiduotojo. Šias paslaugas teikiančios bendrovės kreditus teikia atsižvelgdamos į asmens gaunamas oficialias pajamas bei įvertinus jau turimus įsipareigojimus.

Greitieji kreditai dažnai siūlo puikias akcijas

Dažnai bendrovės pritaiko puikias akcijas, pavyzdžiui, suteikia nuolaidas kredito palūkanomis, galimybę pradėti mokėti po kelių mėnesių  ar net pirmąjį kartą skolintis be jokių palūkanų. Nepagailėkite laiko paieškoti geresnių pasiūlymų ir reikiamą kredito sumą gausite ne tik greitai, bet ir pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Greitieji kreditai paslaugas teikia patogiu metu

Greitieji kreditai įprastai dirba ilgiau nei standartinės darbo valandos 8.00-17.00, taip pat dirba ir savaitgaliais bei švenčių dienomis. Tad prireikus greitos finansinės pagalbos net ir, rodos, pačiu nepatogiausiu metu – turite realią galimybę jos sulaukti.

Su greitųjų kreditų bendrove galite patogiai susisiekti konsultacijai

Galite patogiai susisiekti konsultacijai

Kilo klausimų pildant paraišką arba norint grąžinti jau turimą kreditą? Nesunkiai galite susisiekti su atstovu, kuris atsakys į visus kilusius klausimus ir padės išspręsti susidariusią situaciją.

Patogus atsiskaitymas

Norint grąžinti kreditą, galite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo būdą: tiek atlikti internetinį pavedimą, tiek ir atsispausdinus sąskaitą, sumokėti grynaisiais pinigais parduotuvės kasoje ar pašte.

Greitieji kreditai suteikia galimybę skolintis ir mažas sumas

Iki artimiausios algos Jums pritrūko vos 50 ar 100 eurų? Bankai paskolų tokios mažomis sumoms nesuteikia, nes jie tai laiko viso labo laiko gaišimu. O štai greitųjų kreditų bendrovės Jums paprastai paskolins ir tokią nedidelę sumą. Juk ne visada reikia didelės paskolos, kartasi prireikia tik visai nedidelės ir trumpalaikės  finansinės paspirties.

Greitieji kreditai suteikia galimybę prireikus  atidėti mokėjimo terminą

Galimybė prireikus atidėti mokėjimo terminą

Jei atėjus mokėjimo dienai, Jūs neturite galimybės grąžinti visos kredito sumos – galite pratęsti kredito grąžinimo terminą, sumokant kredito pratęsimo mokestį ir taip išvengti savo kredito istorijos sugadinimo.

Greitieji kreditai iš ties puikus pasirinkimas , kai Jums reikalinga nedidelė finansinė pagalba greitai, taupant laiką ir nelaukiant ilgai pinigų sąskaitoje.

Naujausi įrašai