Grįžti į pagrindinį puslapį

Vivus Finance – dar patogesnė paskola

Vivus Finance nuolatos stengiasi optimizuoti ir gerinti savo procesus, kad klientai galėtų džiaugtis dar patogesnėmis ir greitesnėmis paslaugomis.

Galbūt jau pastebėjote keletą pasikeitimų mūsų paraiškos pildymo procese:

Norint gauti paskolą nebereikia pasirinkti pageidaujamo termino

Taip padarėme tam, kad Jums nebereikėtų galvoti ar skaičiuoti kokiam terminui palankiausia pasiskolinti – tai padarysime už Jus. Žinia – pateikus paraišką gauname duomenis iš daugybės registrų, todėl pagal juos galime apskaičiuoti ir Jums tinkamiausią paskolos terminą! Tiesiog išsirinkite sumą ir pildykite paraišką, o visa kita – tai jau mūsų darbas.

Gaunate oficialias pajamas, kurios nesimato registruose? Įkelkite jas pagrindžiančius dokumentus vos keliais pelės paspaudimais!            

Jei dirbate pagal individualią veiklą ar verslo liudijimu, neseniai keitėte darbovietę ar darbuojatės užsienyje – Jūsų pajamos nebus matomos oficialiuose registruose. Todėl iškart siūlome įkelti savo pajamas įrodančius dokumentus į mūsų sistemą:

  • Užpildykite paraišką paskolai gauti;
  • Įvertinus oficialių registrų duomenis, jei pajamų nematysime iškart pasiūlysime Jums įkelti pajamas grindžiančius dokumentus;
  • Gavę ir įvertinę Jūsų dokumentus, nedelsiant susisieksime ir pateiksime pasiūlymą.

Taigi, Jums nebereikės laukti skambučio informuojančio apie dokumentų poreikį, todėl paskolą galėsite gauti dar greičiau!

Mes nuoširdžiai džiaugiamės galėdami pristatyti šiuos produkto patobulinimus ir tikimės kad tai dar labiau pagerins mūsų klientų patirtį. Pažadame, kad ir toliau stengsimės kelti paslaugų kokybės kartelę bei diegti inovatyviausius sprendimus dėl savo klientų!

Naujausi įrašai