Grįžti į pagrindinį puslapį

Būdai, kurie padės išsirinkti patikimą paskolos teikėją

Greitosios paskolos tapo itin aktualiu ir populiariu pinigų skolinimosi būdu Lietuvoje. Apie tai byloja vis didėjantis kreditus teikiančių bendrovių skaičius ir šių paslaugų paklausa rinkoje. Pinigai internetu yra patrauklus būdas gauti reikiamą pinigų sumą net neišeinant iš namų – itin greitai, praėjus vos keliasdešimt minučių nuo paraiškos registracijos. Dažniausiai paskolas galite gauti ir įvairiuose tarpininkų skyriuose, o informaciją apie šiuos skyrius galite rasti finansinės paslaugos teikėjo puslapyje.

Kiekvienas asmuo, savarankiškai užtikrinantis savo mokumą, turi galimybę pasiskolinti reikiamą pinigų sumą. Vis dėlto, ieškant patikimo paskolos teikėjo, asmuo susiduria su galybe įvairiausių pasiūlymų, kurie tarpusavyje atrodo be galo panašūs. Tinkamas paskolos teikėjo pasirinkimas gali lemti sėkmingą Jūsų finansinių įsipareigojimų įvykdymą ateityje patiriant kuo mažiau rūpesčių ir nesklandumų. Taigi, į ką reikia atsižvelgti ketinant skolintis pinigų?

Apskaičiuokite galimas palūkanas

Renkantis patį tinkamiausią paskolos teikėją, galite pasinaudoti tam tikromis kredito bendrovių palyginimo svetainėmis, kuriose rasite visą informaciją apie kredito bendrovių siūlomas sąlygas, skolinamas sumas, grąžinimo nuostatas. Tokiose interneto svetainėse dažniausiai galėsite sekti informaciją apie siūlomas nuolaidas ir ypatingus pasiūlymus. Žinoma, galite tyrimą atlikti ir patys apsilankydami šių bendrovių internetiniuose puslapiuose ir palygindami siūlomas sąlygas. Nustatykite sumą, kuri yra reikalinga būtent Jums, ir pabandykite palyginti būsimųjų palūkanų dydį. Kreditas be palūkanų skaičiavimo dažniausiai suteikiamas besiskolinantiems pirmąjį kartą, taigi galėsite šią paslaugą išbandyti nemokamai.

Paskolos iš žmonių

Visiems gerai žinomas ir bene seniausias būdas pasiskolinti – paskolos iš žmonių. Naudojant tokio tipo skolinimąsi, pinigai yra pasiskolinami iš patikimų, pažįstamų žmonių tarpusavyje nustatant galimą palūkanų dydį, kurių gali ir apskritai nebūti. Daugelis žmonių vis dar nevengia šio skolinimosi būdo, tačiau, jei norite išvengti paskolų iš žmonių – rinkitės greitųjų paskolų bendroves, kurios paskolins pinigus Jums reikalingu metu. Verta apgalvoti ir tai, jog dažnai skolinimasis iš asmenų gali lemti ir nesutarimus bei konfliktus, kuomet skolą delsiama grąžinti.

Greitieji kreditai – būdas gauti reikalingą pinigų sumą norimu metu

Kad ir kokį finansinį sprendimą pasirinksite – greitieji kreditai gali būti puikus būdas pasiskolinti tam tikrą pinigų sumą, taigi šią galimybę būtinai įtraukite į savo sąrašą. Laiku daromos įmokos grąžinant paskolą daro įtaką Jūsų finansinei istorijai, taigi turėdami tvarkingus mokumo įrašus galėsite tikėtis išskirtinių sąlygų, kurių dažniausiai negausite imant paskolą iš fizinių asmenų. Be to, net jei negalėsite atlikti mokėjimo laiku, jį galėsite prasitęsti. Būtent lankstumas ir prisitaikymas prie Jūsų situacijos yra viena iš didžiausių greitųjų kreditų teikiamų naudų.

Svarbu yra ir tai, kad greitojo kredito gavimui nereikės laiduojančio asmens ar užstato, taigi nerizikuosite susigadinti savo įvaizdžio ar prarasti asmeninio turto tokiu atveju, jei paskolos nepavyks grąžinti labai ilgą laiko tarpą. Be to, Jūsų skolinimasis liks tik Jūsų paties asmeninis reikalas – dažniausiai greituosius kreditus teikiančios bendrovės garantuoja privatumą ir konfidencialumą.

Vivus Finance – patikimas būdas gauti paskolą

Privatumą ir puikias skolinimosi bei grąžinimo sąlygas Jums gali užtikrinti Vivus Finance– vienas žinomiausių paskolų teikėjų Lietuvos rinkoje. Mūsų siekis – suteikti kokybiškas paslaugas kiekvienam individualiam klientui, taigi norime užtikrinti, jog kiekvienas į mus besikreipiantis potencialus klientas gautų jam asmeniškai tinkantį pasiūlymą. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome palankias vartojimo paskolos teikimo sąlygas, nedideles kredito palūkanas ir greitą paskolos suteikimą. Renkantis Vivus Finance paskolą galėsite gauti tiek grynaisiais apsilankę mūsų tarpininkų būstinėse, tiek pavedimu į asmeninę sąskaitą užpildžius paraišką internetu.

Naujausi įrašai