Grįžti į pagrindinį puslapį

800 EUR vertės kelionės laimėtoja planuoja atostogas drauge su vyru!

Vivus.lt balandžio mėnesį pradėjo specialią loteriją, kurios metu Vivus.lt klientai turėjo galimybę laimėti net 800 EUR vertės dovanų kuponą pasirinktai kelionei. Birželio mėnesį atsitiktiniu būdu buvo išrinkta loterijos nugalėtoja.

Lietingą birželio 17 dieną Vivus.lt komandą atvyko į Joniškio rajoną susipažinti su 800 EUR vertės dovanų kupono nugalėtoja - Aušra A.

Anot jos, sulaukusi Vivus.lt komandos narių skambučio ji negalėjo patikėti, jog laimėtoja paskelbta būtent ji. Kurį laiką dvejojusi, ji nepatikliai ir su baimę laukė lemtingo susitikimo su Vivus.lt komanda. Vos tik pamačiusi didžiulį dovanų čekį ant kurio užrašytas Aušros vardas, kaip man nedrąsiai nusišypsojo ir akivaizdu patikėjo, jog dabar galės planuoti nemokamas atostogas dėka Vivus.lt laimėjimo.

Aušra užsiminė, jog planavo atostogas jau ankščiau, tačiau nemanę, jog galės susikurti tokias atostogas: „Spalio mėnesį, žadėjome atostogauti, bet planavome ne taip toli, o dabar aš jau turiu 800 EUR čekį, man jau mokėti nebereikės , galėsime vykti ir toliau“. Moteris užsimena, jog atostogauti iki šiol nebuvo laiko, nes daug dirbo, bet dabar bus pats palankiausias metas jau pradėti planuoti atostogas. Nors Aušra sako, jog kurį laiką netikėjo savo sėkme, todėl beveik niekam nepasakojo apie Vivus.lt laimėtą prizą: „Žino tik patys artimiausi; vaikai ir iš darbo keletas žmonių, bus proga pasigirti, jog aš laiminga gyvenime. Ačiū jums labai“.

Vivus.lt ateityje planuoja dar ne vieną loteriją, kurios metu klientai turės galimybę išbandyti savo sėkmę ir laimėti puikius prizus!

Naujausi įrašai