Paskolos internetu

Kas yra greitosios paskolos internetu?

Dažniausiai manoma, kad paskolas teikia tik bankas, dažniausiai jos imamos norint įsigyti naują būstą arba įstojus į mokamą mokslų vietą. Tačiau yra ir kitokios, vartojamosios paskolos – tai greitosios paskolos internetu. Vartojamąją paskolą (jos suma paprastai būna iki 15000 eurų) galima gauti pakankamai greitai, nes dokumentai sutvarkomi akimirksniu. Vivus.lt svetainėje yra ir paskolos skaičiuoklė, kuria reikėtų pasinaudoti prieš pildant paraišką: galima patikrinti, kiek reikės mokėti kas mėnesį. Reikėtų nepamiršti, kad kuo ilgesnis paskolos grąžinimo terminas, tuo didesnė bendra suma, nes kiekvieną mėnesį skaičiuojamos palūkanos, nors tokiu atveju Jūsų mėnesinės įmokos sumažėja.

Ką reikėtų žinoti prieš imant paskolą internetu?

Paskolą reikia imti atsakingai, todėl reikėtų šia paslauga naudotis tik jeigu būtina – ištikus tam tikrai krizei, atsiradus netikėtoms sveikatos problemoms ar prireikus svarbių didelių pirkinių (investicijų į verslą, skalbimo mašinos, remonto užliejus). Prieš registruojantis sistemoje ir imant paskolą, reikėtų sau atsakyti į kelis klausimus:

  1. Kokios sumos greitosios paskolos internetu Jums prireiks piniginiams poreikiams patenkinti? Didžiausia galima suma Vivus.lt sistemoje yra 15000 eurų, tačiau kredito limitas gali skirtis atsižvelgiant į individualias klientų galimybes.
  2. Ar esate mokus ir atsakingas? Greitosios paskolos internetu suteikiamos tik mokiems ir atsakingiems klientams, kurie turi nuolatines pajamas ir atėjus nustatytam terminui galės grąžinti pasiskolintą sumą bei priskaičiuotas palūkanas. Mokumas patikrinamas prieš teikiant paskolą: ji neišduodama jau įsiskolinusiems ar pajamų neturintiems asmenims.
  3. Ar esate pilnametis? Paskolos teikiamos tik Lietuvoje gyvenantiems 18–70 metų asmenims, turintiems Lietuvoje veikiančio banko sąskaitą, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Pagrindinės paskolos ėmimo internetu sąlygos

  • Atsakius sau į visus išvardytus klausimus, galima susidaryti aiškesnį vaizdą, kokio dydžio paskolos Jums reikės.

  • Norint pradėti paskolos gavimo procesą, reikia užsiregistruoti Vivus.lt sistemoje.

  • Pateikus reikiamus duomenis internetu ir pervedus 1 centą (0,01 Eur) į Vivus.lt sąskaitą arba, užbaigus registraciją, naudojantis AB „Instantor“ paslaugomis, reikės palaukti, kol su Jumis susisieks Vivus.lt kolektyvo nariai.

  • Patvirtinus, kad Jūs esate tas pats asmuo, kuris užpildė paraišką, ir Jūsų mokumą, per 15 minučių bus pervesta reikiama suma į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo pervestas 1 centas. Tada savo paskyroje galėsite tikrinti grąžinimo terminus ir sąlygas.

  • Kilus klausimų, kurių atsakymų nerandate Vivus.lt svetainėje, galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Need help?

Reikia pagalbos?

Daugiau informacijos - mūsų D.U.K. skiltyje.
© 4Finance Group
8 700 77788(Klientų aptarnavimas)
+ 37037200101(Skolų išieškojimo skyrius)

Darbo dienomis / 8:00 - 20:00|

Savaitgaliais / Št 10:00 - 19:00| Sk 10:00 - 15:00|

Mūsų veiklą prižiūri:
Lietuvos bankas
Digicert

Sekite mus Facebook 2020

Kontaktinė informacija: UAB „Credit Service", buveinės adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas. UAB „Credit Service“ veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo (Žin., 2011, Nr. 146-6830; 2011) nuostatomis.

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000 €, visa palūkanų suma – 901,68 €, administravimo mokestis – 324 €, metinė palūkanų norma – 17,95%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 36 mėnesiai; mėnesinė įmoka – 117,38 €; bendra kredito gavėjo mokama suma – 4225,68 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 26,6%.

Neatliktų mokėjimų pasekmės: Sutartinių įsipareigojimų nevykdymo atveju pradedamas skolos išieškojimo procesas. Duomenys gali būti teikiami teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims mokumo įvertinimo ir įsiskolinimo valdymo tikslais. Duomenys apie faktą, kad finansiniai ir turtiniai įsipareigojimai nebuvo laiku ir tinkamai įvykdyti gali būti saugomi iki 10 metų nuo padengimo dienos, kas gali turėti neigiamą poveikį Kredito gavėjo kredito istorijai. Praleidus Kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų mokėjimo terminą, palūkanos yra skaičiuojamos toliau nuo visos pradelstos sumokėti kredito dalies iki kredito dalies padengimo, o sutarties nutraukimo atveju, iki pilno kredito apmokėjimo.

Galimybė pratęsti paskolą: Tuo atveju, jeigu Kredito gavėjas negali laiku įvykdyti savo įsipareigojimų, jis gali atidėti kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų grąžinimo terminą 1 (vienam) mėnesiui. Už laiką, kurio metu Kredito gavėjas toliau naudojasi Kredito davėjo suteikto Kredito lėšomis, Kredito gavėjas turi sumokėti mokėjimo palūkanas, nustatytas Sutarties specialiosiose sąlygose. Kredito gavėjui vėluojant vykdyti savo įsipareigojimus arba jei pratęsus terminą bendra vartojimo kredito kaina viršys bendrą vartojimo kredito sumą, kredito davėjas turi teisę atsisakyti pratęsti terminą.

Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Informacija apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti pateikiama šioje politikoje.