Paskolos internetu

Kas yra greitosios paskolos internetu?

Dažniausiai manoma, kad paskolas teikia tik bankas, dažniausiai jos imamos norint įsigyti naują būstą arba įstojus į mokamą mokslų vietą. Tačiau yra ir kitokios, vartojamosios paskolos – tai greitosios paskolos internetu. Vartojamąją paskolą (jos suma paprastai būna iki 5000 eurų) galima gauti pakankamai greitai, nes dokumentai sutvarkomi akimirksniu, žmogus pats gali valdyti grąžinimo terminus ir įmokas. Be to, pirmą kartą pasiskolinusieji gali gauti mažesnes palūkanas arba vėliau pradėti grąžinti įmokas. Paskola grąžinama pagal nustatytas sąlygas, pavyzdžiui, pasirinkus Vivus.lt, paimtą paskolą reikės grąžinti per ketverius metus (pasirinkus ilgiausią terminą). Vivus.lt svetainėje yra ir paskolos skaičiuoklė, kuria reikėtų pasinaudoti prieš pildant paraišką: galima patikrinti, kiek reikės mokėti kas mėnesį ir kiek užtruksite, kol grąžinsite visą sumą. Reikėtų nepamiršti, kad kuo ilgesnis paskolos grąžinimo terminas, tuo didesnė bendra suma, nes kiekvieną mėnesį skaičiuojamos palūkanos, nors tokiu atveju Jūsų mėnesinės įmokos sumažėja.

Ką reikėtų žinoti prieš imant paskolą internetu?

Paskolą reikia imti atsakingai, todėl reikėtų šia paslauga naudotis tik jeigu būtina – ištikus tam tikrai krizei, atsiradus netikėtoms sveikatos problemoms ar prireikus svarbių didelių pirkinių (investicijų į verslą, skalbimo mašinos, remonto užliejus). Prieš registruojantis sistemoje ir imant paskolą, reikėtų sau atsakyti į kelis klausimus:

  1. Kokios sumos greitosios paskolos internetu Jums prireiks piniginiams poreikiams patenkinti? Didžiausia galima suma Vivus.lt sistemoje yra 5000 eurų, tačiau kredito limitas gali skirtis atsižvelgiant į individualias klientų galimybes.
  2. Per kiek laiko sugebėsite grąžinti gautą paskolą? Į šį klausimą padės atsakyti paskolos skaičiuoklė. Slinkdami matuoklius pagal norimą sumą ir grąžinimo terminus galėsite matyti būtinus kasmėnesinius įnašus. Pasirinkite tokį grąžinimo laikotarpį, kad kiekvieną mėnesį galėtumėte sumokėti reikiamą sumą.
  3. Ar esate mokus ir atsakingas? Greitosios paskolos internetu suteikiamos tik mokiems ir atsakingiems klientams, kurie turi nuolatines pajamas ir atėjus nustatytam terminui galės grąžinti pasiskolintą sumą bei priskaičiuotas palūkanas. Mokumas patikrinamas prieš teikiant paskolą: ji neišduodama jau įsiskolinusiems ar pajamų neturintiems asmenims.
  4. Ar esate pilnametis? Paskolos teikiamos tik Lietuvoje gyvenantiems 18–70 metų asmenims, turintiems Lietuvoje veikiančio banko sąskaitą, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Pagrindinės paskolos ėmimo internetu sąlygos

  • Atsakius sau į visus išvardytus klausimus, galima susidaryti aiškesnį vaizdą, kokio dydžio paskolos Jums reikės ir per kokį laikotarpį galėsite ją grąžinti su palūkanomis.

  • Norint pradėti paskolos gavimo procesą, reikia užsiregistruoti Vivus.lt sistemoje.

  • Apskaičiuoti, kiek reikės grąžinti kiekvieną mėnesį, kad galėtumėte geriau susiplanuoti savo mėnesinį biudžetą, padės paskolos skaičiuoklė.

  • Pateikus reikiamus duomenis internetu ir pervedus 1 centą (0,01 Eur) į Vivus.lt sąskaitą arba, užbaigus registraciją, naudojantis AB „Instantor“ paslaugomis, reikės palaukti, kol su Jumis susisieks Vivus.lt kolektyvo nariai.

  • Patvirtinus, kad Jūs esate tas pats asmuo, kuris užpildė paraišką, ir Jūsų mokumą, per 15 minučių bus pervesta reikiama suma į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo pervestas 1 centas. Tada savo paskyroje galėsite tikrinti grąžinimo terminus ir sąlygas.

  • Kilus klausimų, kurių atsakymų nerandate Vivus.lt svetainėje, galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

EUR
100
5000
mėn.
3
48
Mėnesinė įmoka
41.26 EUR
BVKGMS
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma
1980.48 EUR
MPN
Metinė palūkanų norma
33.82 %
BVKKMN
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma
46.4 %
Sutarties sudarymo mokestis
0 EUR
Mokėjimo grafikasStandartinė vartojimo kredito informacija
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Informacija apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti pateikiama šioje politikoje.