Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas

Skolintis, ar nesiskolinti?

Paskolos internetu – tai pagalba krizės atveju, trūkstamas lašas iki visiško tikslo įgyvendinimo ar galima sėkminga investicija – viskas priklauso nuo to, kaip pinigus panaudosite. Vis dėlto Vivus.lt primena, jog paskola internetu yra atsakingas sprendimas, ir prieš jį priimant verta savęs paklausti, skolintis ar nesiskolinti.

Skolinkitės, jeigu staiga ištiko krizė

Vartojamosios paskolos internetu pinigai gali tapti reikšminga pagalba, staiga ištikus krizei – netekus darbo, patyrus nuosavybės turto nuostolių, išaugus šildymo kainai, atsiradus sveikatos problemų, ar kitų nenumatytų išlaidų. Tuomet paskolos internetu pinigai gali greitai ir paprastai padėti susitvarkyti su kilusiais nepatogumais.

Nesiskolinkite, jei vėjai kišenėje švilpaus dar ilgai

Jeigu Jus domina greita paskola, norėdami ją gauti, turėsite užpildyti atitinkamas registracijos formas. Jose prašysime nurodyti ir su Jūsų mokumu susijusius duomenis. Deja, asmenims, kurių pajamos pastaruoju metu nebuvo pastebimos, paskola internetu nėra suteikiama. Numanydami, kad vėjai švilpaus kišenėse ir artimiausiu laiku, Vivus.lt nerekomenduoja įsiskolinti – juk paskolintą sumą turėsite grąžinti, o tam reikalingos nuolatinės pajamos.

Skolinkitės, jeigu trūksta nedaug

Planuojate kelionę, perkate automobilį ar naują baldų komplektą, tačiau vis dar trūksta kelių šimtų ar tūkstančių litų? Padėti gali paskola internetu, suteikiama visiems mokiems ir atsakingiems asmenims, galintiems vėliau grąžinti pasiskolintąjį kreditą. Jeigu iki tikslo išpildymo reikia tiek nedaug – leiskite jam gyvuoti jau dabar.

Nesiskolinkite, jeigu esate nepilnametis

Paskolos internetu – atitinkamos atsakomybės reikalaujantis žingsnis, kurią prisiimti turėtų tik pilnamečiai, suaugę asmenys. Todėl paskola internetu nėra suteikiama asmenims iki 18 metų.

Skolinkitės, jeigu investuojate

Turite verslo idėją, kurios įgyvendinimui reikalingas nedidelis finansinis pastiprinimas? Norite investuoti į kitas pelningas sritis? O gal numatoma investicija – Jūsų žinių bei įgūdžių tobulinimas moksle, įvairiuose kursuose? Vertiname žmones, gyvenime siekiančius savo tikslų, tad paskolos internetu pinigai gali tapti kaip tik ta sėkminga investicija, nuo kurios atsispyrę galėsite eiti toliau.

Nepamirškite, jog skolinimosi iš Vivus.lt atveju, Jums nereikia nurodyti, kokiems tikslams reikalingas kreditas. Mūsų komandai pakanka informacijos apie Jūsų mokumą, tačiau visuomet siūlome patiems apsvarstyti šio atsakingo sprendimo priežastis.