Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas


Kaip pasiskolinti?

 1. Pasirinkite kredito sumą ir terminą Vivus.lt tinklalapyje Kredito skaičiuoklėje nurodykite sumą, terminą ir spauskite „Teikti paraišką“. Galima suma nuo 100 € iki 5000 €, o terminas - nuo 3 iki 48 mėn.
 2. Atsakykite į kelis klausimus apie savo finansinę padėtį Atsižvelgdami į padidėjusius Lietuvos banko reikalavimus mokumo vertinimui, prašome atsakyti į keletą klausimų apie savo pajamas ir finansinius įsipareigojimus.
 3. Užsiregistruokite Registracijos forma trumpa ir nesudėtinga.
 4. Patvirtinkite savo asmens tapatybę Pasirinkite vieną iš kelių būdų tapatybei patvirtinti: 1. Prisijunkite prie savo Vivus.lt profilio, kurį susikūrėte, iš pateikto sąrašo, pasirinkite banką, kuriame turite sąskaitą ir naudojantis AB Instantor paslaugomis, prisijunkite prie elektroninės bankininkystės. Taip patvirtinsite savo tapatybę ir užbaigsite registraciją. ARBA: 2. Perveskite 0,01 EUR pavedimą iš savo banko sąskaitos į Vivus.lt sąskaitą ir Jūsų tapatybė bus patvirtinta per 15-20 min. (laikotarpis gali būti ilgesnis ir priklauso nuo Jūsų banko). Kai patvirtinsite savo tapatybę, mes gausime Jūsų banko sąskaitos numerį, į kurį pervesime paskolą.
Gaukite pinigus per 10 min.!
 • Gavę Jūsų paraišką, per keletą minučių priimsime sprendimą, ar galime suteikti kreditą. Apie sprendimą Jus informuosime SMS žinute bei el. paštu.
 • Teigiamo atsakymo atveju, per 10 min. pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą.
Svarbu!
 • Norėdami kreiptis dėl kredito, turite būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos pilietis(-ė) ir nuolat gyventi Lietuvoje. Negalite būti uždelsę kitų kreditų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų.
 • Registruotis ir patvirtinti savo tapatybę reikia tik vieną kartą. Grąžinus paskolą ir norint kreiptis dėl naujos, užtenka pateikti paraišką.
 • Turite turėti pastoviai gaunamų pajamų šaltinį.

Skolinantis antrą kartą, paraišką galite pateikti ir telefonu

 1. Paskambinkite mums telefonu 8 700 77788


 2. Praneškite, kokio dydžio bei termino kreditą norėtumėte gauti


 3. Kad patvirtintumėte savo tapatybę, turėsite padiktuoti slaptažodį Skambinkite būtinai iš to telefono numerio, kurį užregistravote mūsų svetainėje
Gaukite pinigus! Teigiamo atsakymo atveju pinigus pervesime per 10 minučių