Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas

Kaip gauti kreditą

Kokiais būdais galima pateikti paraišką kreditui gauti?

A būdas. Pateikite paraišką internetu. Užpildykite paraišką užsiregistravę mūsų svetainėje arba prisijungę prie savo profilio. Išsirinkę sumą ir terminą, kuriam skolinatės, spauskite „Teikti paraišką“.

B būdas. Paskambinkite! Paskambinkite mums telefonu 8 700 77788 ir praneškite, kokio dydžio bei termino kreditą norėtumėte gauti. Kad patvirtintumėte savo tapatybę, turėsite padiktuoti slaptažodį.

C būdas. Pateikite paraišką "Vaskota" kioskuose! Užpildykite popierinę paraišką bei savo asmens tapatybės dokumentą paduokite kiosko darbuotojui. Sulaukite Vivus.lt klientų konsultanto skambučio ir teigiamo atsakymo atveju pinigai Jus pasieks per 10 min.

D būdas. Pateikite paraišką "PayPost" klientų aptarnavimo skyriuje! Informuokite darbuotoją apie norimo kredito dydį bei terminą. Darbuotojui patikrinus Jūsų duomenis gausite greitą atsakymą, ar Jums bus suteiktas kreditas. Teigiamo atsakymo atveju pinigai Jums bus išmokėti grynaisiais pinigais tame pačiame "PayPost" klientų aptarnavimo skyriuje.

Ko reikia, norint gauti kreditą?

Kreditą gali gauti 18-70 metų fiziniai asmenys nuolat gyvenantys Lietuvoje. Kad gautumėt kreditą, Jums reikia turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, mobilųjį telefoną, el. pašto adresą ir nuolatinį pajamų šaltinį.

Ką reikia atlikti, norint gauti kreditą?

Jums reikės, naudojantis paskolos skaičiuokle, pasirinkti sumą, grąžinimo terminą, pateikti paraišką, užsiregistruoti, ir patvirtinti savo tapatybę.

Tapatybę patvirtinti galite šiais būdais:

1. Prisijunkite prie savo profilio, kurį susikūrėte www.vivus.lt svetainėje. Iš pateikto sąrašo pasirinkite banką, kuriame turite sąskaitą ir naudojantis AB Instantor paslaugomis, prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės. Atlikus šiuo veiksmus patvirtinsite savo tapatybę ir papildomų pavedimų atlikti nereikės.

2. Iš savo asmeninės banko sąskaitos, į Vivus.lt banko sąskaitą, pagal pateiktus nurodymus perveskite 0.01 € registracijos mokestį. Naudojantis šiuo būdų Jums sąskaitoje reikia turėti ne mažiau nei 0,60 EUR (pervedimo kaina priklauso nuo Jūsų banko tarifų).

Į kurią sąskaitą pervesti 0,01 EUR registracijos mokestį?

Registracijos mokestį perveskite į tą mūsų banką, kuriame turite sąskaitą:

LT607300010145521577 (Swedbank)
LT467044060007230911 (SEB)
LT394010051003612168 (DNB)
LT457290000011467523 (Citadele)
LT247400034360723810 (Danske)
LT717230000000461040 (Medicinos bankas)
LT807180300024467856 (Šiaulių bankas)

Jei sąskaitą turi kitame banke, pavedimą prašome atlikti į mūsų Swedbank sąskaitą Nr. LT607300010145521577. Tarpbankiniai pavedimai vykdomi tik darbo dienomis iki 15 val., todėl jei Tavo sąskaita yra kitame banke, registracijos patvirtinimas gali užtrukti.

Gavėjo pavadinimas: UAB Credit Service
Gavėjo sąskaita: Norima banko sąskaita iš aukščiau pateikto sąrašo.
Fizinio/Juridinio asmens kodas: 302431575
Mokėjimo paskirtis: „Sutinku su Vivus.lt taisyklėmis, kurių MD5 kodas yra ...” (Savo MD5 kodą, kurį sudaro 32 simboliai, pamatysite užpildę registracijos formą. MD5 kodas taip pat atsiunčiamas el. paštu)

Kaip greitai galima gauti kreditą?

Teigiamo atsakymo atveju pinigai į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 10-15 minučių.

Aš jau turiu vieną Vivus.lt kreditą. Ar galėčiau gauti dar vieną?

Ne, vienas klientas gali turėti tik vieną kreditą. Tačiau Jūs galite padidinti turimo kredito sumą savo kredito limito ribose. Tai padaryti galite prisijungę prie savo profilio ir pateikę paraišką papildomai sumai. Pateikę paraišką papildomai sumai, turėsite pasirinkti viso kredito terminą (galėsite jį prailginti arba sutrumpinti).

Kokiam laikotarpiui galiu gauti kreditą?

Kreditai suteikiami nuo 3 iki 48 mėnesių laikotarpiui.

Ar galima sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą?

Sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą galima imant papildomą kredito sumą. Skaičiuoklėje turėsite pasirinkti papildomos sumos dydį ir naują viso kredito terminą.

Ar reikalinga pažyma iš darbovietės arba kiti dokumentai?

Tam tikrais atvejais, gali reikėti pateikti papildomus dokumentus tokius kaip: banko sąskaitos išrašus už paskutinius 4 mėnesius; sutuoktinio gaunamų pajamų įrodymą; sutuoktinio turimų mėnesio įsipareigojimų informaciją; pažymą iš mokymosi įstaigos; Kvitus ir Pajamų - išlaidų žurnalus; Pažymą iš E-Sodros

Ar galiu gauti kreditą naktį arba savaitgalį?

Kreditus pervedame darbo dienomis 8:00-20:00, savaitgaliais 10:00-20:00. Bet kredito paraišką pateikti galite bet kuriuo paros metu.

Ar galima gauti paskolą kito žmogaus vardu?

Ne, paskolą galite gauti tik savo vardu, todėl registraciją turite atlikti naudojantis savo asmenine banko sąskaita.

Ar kredito paraiškos svarstymas (nagrinėjimas) kainuoja? Ar imate už tai kokį nors mokestį?

Ne, kredito paraiškos nagrinėjamos nemokamai.

Ar norint gauti kreditą reikia įkeisti turtą arba turėti laiduotoją?

Ne, norint gauti kreditą iš Vivus.lt, nereikia nei turto įkeitimo, nei laidavimo.

Kokio dydžio kreditą galiu gauti?

Kredito limitas kiekvienam Vivus.lt klientui nustatomas individualiai. Savo kredito limitą galite sužinoti prisijungę prie savo profilio arba užsiregistravę.

Kas yra kredito limitas?

Kredito limitas - tai didžiausia kredito suma, kurią Jūs galite gauti.

Ar galiu gauti kreditą, jei aš esu skolininkų sąrašuose?

Deja, ne, nes Jūs neatitinkate Vivus.lt reikalavimų.

Kaip aš galiu padidinti kredito limitą?

Kad kredito limitas padidėtų, pirmiausia Jums reikia laiku grąžinti savo kreditą. Kai grąžinsite kreditą, mes peržiūrėsime galimybę Jūsų kredito limitą padidinti.

Ką daryti, jei gavau teigiamą atsakymą, bet dar negavau pinigų į savo banko sąskaitą?

Dažniausiai taip nutinka dėl techninių internetinio banko kliūčių. Jei pinigų negausite per 20-30 minučių, būtinai susisiekite su mumis.

Kodėl man nesuteiktas kreditas?

Dažniausiai kreditas nesuteikiamas gavus neigiamą informaciją apie kliento kreditinę istoriją.