Greitos paskolos

Kodėl verta rinktis Vivus.lt greitą paskolą?

  • Greitis.
  • Patikimumas.
  • Kontrolė.
  • Patogumas.
  • Mažos palūkanos.
  • Prisitaikymas.
  • Jokių papildomų mokesčių.

Greitis. Greitosios paskolos suteikia galimybę gauti reikiamą pinigų sumą vos prireikus. Pasirinkus Vivus.lt reikiama suma Jūsų sąskaitoje gali atsirasti vos per 15 min (jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, nei mūsų nurodyti (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bei Medicinos bankas) - pavedimas užtruks ilgiau. Tarpbankiniai pavedimai atliekami darbo dienomis 8-16h. Jei paskola suteikta ne tarpbankinių pavedimų atlikimo valandomis - pinigai Jūsų sąskaitą pasieks artimiausią darbo dieną). Paraišką užpildyti trunka vos kelias minutes, mat reikia nedaug duomenų, ir ji patikrinama Vivus.lt darbo metu – darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos, savaitgaliais nuo 10 iki 20 valandos. Paraišką galite pildyti bet kokiu paros metu.

Patikimumas. Greita paskola Vivus.lt suteikiama Lietuvoje nuolat gyvenantiems ir banko sąskaitą turintiems 18–70 metų asmenims, kurie turi oficialiai gaunamų pajamų. Kad pinigai būtų pervesti į to asmens, kuris užpildė paraišką, sąskaitą, Vivus.lt prašo pervesti į bendrovės sąskaitą 1 centą – taip bus išvengta galimų nesusipratimų. Jūsų patogumui Vivus.lt turi sąskaitas įvairiuose Lietuvos bankuose. Paskola ir kreditas suteikiami patikrinus asmens mokumą, tad turintys įsiskolinimų arba neturintys nuolatinių pajamų negalės pasinaudoti Vivus.lt paslaugomis. Apie kiekvieną mėnesį būtiną įmokos grąžinimą bus pranešta elektroniniu arba paprastuoju paštu. Be to, tai galėsite matyti ir savo kredito paskyroje.

Kontrolė. Prisijungę prie sistemos, savo asmeninėje paskyroje galėsite matyti, kokią sumą Jums dar liko grąžinti, kiek turėtumėte mokėti šį mėnesį. Jei staiga pasikeitė aplinkybės ir negalėsite sumokėti reikiamos kasmėnesinės įmokos artimiausiu metu, galite vienam mėnesiui įmoką atidėti (tam reikės sumokėti atidėjimo mokestį, atitinkantį vieno mėnesio palūkanas). Paskyroje yra galimybė ir sumažinti reikiamą pasirinkto mėnesio įmokos sumą arba padidinti visą kredito sumą prireikus daugiau lėšų. Savitarnoje greitosios paskolos valdomos paprastai.

Patogumas. Greita paskola gali būti suteikta pasirinktu būdu – Jūs galite užpildyti paraišką klientų aptarnavimo skyriuose „PayPost“ arba užsiregistruoti ir užpildyti ją Vivus.lt interneto svetainėje. Registracijos ir paraiškos pildymo procesai yra greiti, lengvi, nes juos sudaro tik keli žingsniai. Paraišką internetu galite užpildyti bet kokiu paros metu. Jei skolinatės antrą kartą, užteks tiesiog paskambinti į Vivus.lt ir padiktuoti savo slaptažodį.

Paskolą grąžinti taip pat galite įvairiai – galite įmokas mokėti naudodamiesi elektronine bankininkyste, įvairių bankų filialuose, prekybos centro „Maxima“ kasose, "PayPost" klientų aptarnavimo ir Lietuvos pašto skyriuose. Prireikus, galite ir padidinti savo pasiskolintą sumą arba atidėti įmoką mėnesiui.

Mažos palūkanos. Vivus.lt rūpinasi savo klientais, todėl stengiasi, kad įmokų grąžinimo palūkanos būtų ne itin didelės. Be to, jei skolinatės pirmą kartą, galite nemokėti už palūkanas 60 dienų ir pasirinkti pirmus tris mėnesius nemokėti įmokų. Tai leis geriau suplanuoti savo būsimas mėnesio išlaidas. Be to, jei paskolą sumokate anksčiau, nereikia mokėti tiek daug palūkanų.

Prisitaikymas. Kredito limitą, palūkanas, mokėjimo terminą galima pasirinkti pagal individualias mokėjimo galimybes. Taip stengiamasi pasirūpinti, kad visi klientai turėtų vienodas sąlygas atiduoti paimtas paskolas. Kredito dydį rekomenduojame pasirinkti pagal kiekvieno mokumą. Gali būti suteikta iki 5000 eurų paskola, jos grąžinimo terminas – net iki 4 metų.

Jokių papildomų mokesčių. Pasirinkę Vivus.lt, galite būti tikri, kad turėsite grąžinti tik savo paskolą kasmėnesinėmis įmokomis ir su jomis susijusias palūkanas bei administracinį mokestį. Jokių paraiškos peržiūros ar sutarties sudarymo mokesčių nebus.

EUR
100
5000
mėn.
3
48
Mėnesinė įmoka
41.26 EUR
BVKGMS
Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma
1980.48 EUR
MPN
Metinė palūkanų norma
33.82 %
BVKKMN
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma
46.4 %
Sutarties sudarymo mokestis
0 EUR
Mokėjimo grafikasStandartinė vartojimo kredito informacija
Norėdami Jums pasiūlyti paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) tam tikrą informaciją – slapukus (angl. „cookies“). Informacija apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti pateikiama šioje politikoje.