Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas


Kaip skolintis „Vaskota“ kioskuose?

Užpildykite paraišką.

Kiosko darbuotojo paprašykite paraiškos ir informacinės skrajutės. Įsitikinkite, kad tiksliai nurodėte visus anketoje reikalaujamus duomenis.

Pateikite paraišką ir dokumentą.

Užpildykite paraišką bei savo asmens tapatybės dokumentą paduokite kiosko darbuotojui. Šansai gauti paskolą padidės, jeigu drauge su paraiška pateiksite banko sąskaitos išrašą už paskutinius 4 mėnesius (šis išrašas gali įrodyti informaciją apie gaunamas pajamas, taip pat, turimus finansinius įsipareigojimus); pažymą iš mokymosi įstaigos (stipendijų gavėjams); kvitus ir pajamų – išlaidų žurnalus (jei užsiimate individualia veikla); pažymą iš E-Sodros (jeigu Jums paskirta ligos bar slaugos pašalpa).

Jei esate vedęs/ištekėjusi prie paraiškos pridėkite sutuoktinio (-ės) gaunamų pajamų įrodymą ir turimus mėnesio finansinius įsipareigojimus.

Pateikus paraišką bei kitus dokumentus, laukite Vivus.lt klientų konsultanto skambučio.

Gaukite pinigus.

Gavę Jūsų paraišką per keletą minučių mes priimsime sprendimą dėl paskolos suteikimo ir pranešime apie tai skambučiu arba SMS žinute. Teigiamo atsakymo atveju paskolos pinigus nedelsiant pervesime į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Dėmesio! „Vaskota“ kioskuose paraiška gali būti pildoma tik turinti sąskaitą šiuose bankuose: Swedbank, SEB, DNB, Danske. Jei Jūsų sąskaita yra kitame banke, paskolą gali gauti internetu arba grynaisiais pinigais Paypost skyriuose.

Vaskota kioskų adresus rasi čia.