NORMALIAI MIESTELIS

Vivus.lt 2019 Vasara

Normaliai yra nedidelis miestelis, kuriame gyvena 500 žmonių. Dauguma gyventojų jau pagyvenę, ruošiasi į pensiją arba jau esantys pensijoje. Bet į Normalius pradeda sugrįžti ir jaunimas, nes miestelis gražioje vietoje šalia upės ir miško, o ir Kaunas netoli. Miestelyje yra visko, ko reikia: parduotuvė, mokykla, paštas, automobilių remonto garažiukas ir kebabų kioskas. Čia žmonės laimingi, nes viskas jiems normaliai!

Saulius

37 metų vadybininkas. Jo darbas – produktų priežiūra prekybos centruose. Jis tvarkingas, stilingas, šiuolaikinis miestietis, meilės emigrantas į Normalius. Kažkada svajojo tapti aktoriumi, muzikantu, netgi fokusininku, bet nepavyko įstoti į teatro akademiją, todėl visa tai liko tik hobiu. Bet vieną kitą triuką panaudoja gyvenime: tiek darbe, tiek „kabindamas“. Saulius gyvena Normaliuose, bet į darbą važinėja į Kauną. Labai myli savo draugę Agnę.

Agnė  

Agnė yra muzikos mokytoja, ji myli savo darbą ir vaikus. Susipažinusi su Sauliumi suprato, kad jis yra geras variantas ir daug nelaukia, nes metai spaudžia. Moteris planuoja vedybas, kūdikį ir namo statybas, nes pas tėvus su Sauliumi jau pabodę gyventi. Žodžiu – normaliai susitvarkyti gyvenimą. Ji gimusi Normaliuose ir neįsivaizduoja gyvenimo kitur. Agnė yra poros galva tik Sauliui duoda suprasti kitaip. Agnė jaučia Sauliaus meilę ir tai vertina.

Antanas ir Aldona

Antanas ir Aldona yra Agnės tėvai. Jau pensininkai, tad visas laikas prabėga besikapstant darže. Aldonos hobis vakuoti užaugintas gėrybes. Antanas – žvejys ir kartais prikalbina žentą Saulių išeiti kartu prie šalia Normalių tekančios upės pažvejoti. Antanas ir Aldona labai patenkinti Sauliumi, būsimu žentu.

Simas

Simas yra Sauliaus ir Agnės kaimynas, jis puikiai sutaria su Sauliumi. Turi savo automobilių remonto garažiuką, kurį išdidžiai vadina „Autoservisu“. Simas nagingas ir išradingas, todėl darbų gausa nesiskundžia. Viską gali suremontuoti. Susidraugavo su Sauliaus ir Agnės pora, dažnai laisvalaikį leidžia kartu, tiek pakepa mėsytę kieme, tiek važiuoja atostogauti vasarą į Palangą ar Turkiją, o žiemą į Zakopanės kalnus slidinėti.

Laura

Laura yra Simo žmona. Ji dirba manikiūrininke Kaune ir turi Facebook‘e profilį „Laurosnagučiai“, bet ne dėl to, kad nieko daugiau nemokėtų, o dėl to, kad taip dabar daugiau uždirba. Agnė ir Laura klasiokės, geriausios draugės nuo vaikystės, todėl viena kitą puikiai pažįsta.

Simo ir Lauros sūnus Mykolas.

8 metų judrus berniukas, kuris visada pasakys tiesiai šviesiai ką galvoja. Turi šuniuką Džekį, su kuriuo išsiskiria tik eidamas į mokyklą.