Grįžti į pagrindinį puslapį
2.5.2017

Ilgalaikės paskolos iki 5000 EUR, terminai iki 48 mėnesių irkaip niekada mažos palūkanų normos!

Didesniems tikslams neretai prireikia ir didesnės pinigų sumos, kurią ne visada pavyksta sutaupyti, ypač jei atsiranda skubios ir nenumatytos išlaidos. Kad netikėtumai neišmuštų jūsų iš vėžių, verta turėti savo finansinį pagalbininką, į kurį galėtumėte bet kada kreiptis. Šiuo atveju SMScredit.lt jums rekomenduoja savo draugą – Vivus.lt, kur jūs galite gauti ilgalaikę paskolą net iki 5000 EUR, rinktis grąžinimo terminą iki 48 mėnesių, o nuo šiol ženkliai ir visiems laikams sumažintomis palūkanų normomis!

Ir tai dar ne visi privalumai, nes skolinantis dabar:

  • Pirmą įmoką reikės atlikti tik po 3 mėnesių.
  • Už pirmas 60 dienų nebus paskaičiuojamos jokios palūkanos!
nuo siol paskolos is vivus dar geresnemis salygomis

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

  1. Galimybė pirmą įmoką atlikti po 3 mėnesių bei už pirmas 60 dienų nemokėti palūkanų yra suteikiama tik tiems klientams, kurie Vivus.lt sudarys pirmąją vartojimo kredito sutartį.
  2. Visą vartojimo kredito sumą be palūkanų galima grąžinti per pirmas 60 dienų nuo vartojimo kredito sutarties sudarymo dienos.
  3. Pasiūlymu pasinaudoti negali klientai, kurie šiuo metu delsia mokėti įsipareigojimus kitame bendrovės UAB „Credit Service“ valdomame projekte „SMScredit.lt“
  4. Klientams, kurie atitiks akcijos taisykles ir sąlygas, akcija bus pritaikyta automatiškai, teikiant paraišką vartojimo kreditui gauti.
  5. Pasiūlymas galios tiems klientams, kurie pateiks paraišką ir įvertinus mokumą – bus priimtas sprendimas suteikti vartojimo paskolą. Jei pateikus paraišką, bus įvertinta, kad mokumas neatitinka keliamų reikalavimų ir vartojimo kreditas nebus suteiktas, akcijos organizatorius už tai neatsako. Pasitikslinimui visada galima susisiekti su Vivus.lt klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 8 700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt.
  6. Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti ir koreguoti akcijos taisykles ir sąlygas ar atšaukti akciją be išankstinio klientų įspėjimo ir be jokio tolimesnio paaiškinimo.
  7. Jei turite papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu 8 700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt.

*Palūkanų apskaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 300,00 EUR, visa palūkanų suma – 94,44 EUR, administravimo mokestis – 36 EUR, metinė palūkanų norma – 53,84%, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 35,87EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 430,44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 102,2%.

Naujausi įrašai