Grįžti į pagrindinį puslapį

Įgyvendinkite savo tikslus dabar, o mokėti pradėkite tik po 3 mėnesių!

Artėjantis šventinis periodas daugeliui tampa tikru išbandymų metu, kai ne tik dienos tirpsta kaip sniegas, bet ir piniginė neretai tuštėja greičiau, nei tikėtasi. O galbūt dar ir šiems metams užsibrėžtus tikslus skubate įgyvendinti ir trūksta vos lengvos finansinės paspirties.

 

Abiem atvejais tai nebėda, nes tik dabar Vivus Finance suteikia galimybę net 3 mėnesius pailsėti nuo paskolų įmokų!

 

Tikrai taip! Sudarant pirmą paskolos sutartį dabar – pirmą įmoką reikėtų atlikti tik kitais metais! Ir tai dar ne viskas – per pirmas 60 dienų galėsite visą sumą grąžinti be jokių palūkanų!

 

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

1.     Akcija prasidės 2023.11.20 ir galios iki 2023.12.22.

2.     Pasinaudojus akcija, pirmą įmoką reikės atlikti po 3 mėnesių, nuo vartojimo kredito suteikimo dienos. Taip pat suteikiama galimybė per pirmas 60 dienų visą vartojimo kredito sumą grąžinti be jokių palūkanų.

3.     Pasiūlymas galioja tik sudarant pirmąją Vivus Finance paskolos sutartį, akcijos galiojimo metu.

4.     Akcijoje negali dalyvauti klientai, akcijos metu delsiantys mokėti turimus įsipareigojimus kitame bendrovės UAB „Credit Service“ valdomame produkte – SMScredit.lt.

5.     Klientams, kurie atitiks akcijos taisykles ir sąlygas, pasiūlymas bus pritaikytas automatiškai, teikiant paraišką vartojimo kreditui gauti.

6.     Akcija bus pritaikyta tiems klientams, kurie pateiks paraišką ir įvertinus mokumą – bus priimtas sprendimas suteikti vartojimo kreditą. Jei pateikus paraišką, bus įvertinta, kad mokumas neatitinka keliamų reikalavimų ir vartojimo kreditas nebus suteiktas, akcijos organizatorius už tai neatsako. Pasitikslinimui visada galima susisiekti su Vivus.lt klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 8 700 77788 bei el. paštu info@vivus.lt.

7.     Akcijos organizatorius pasilieka teisę keisti ir koreguoti akcijos taisykles ir sąlygas ar atšaukti akciją be išankstinio klientų įspėjimo ir be jokio tolimesnio paaiškinimo.

8.     Jei turite papildomų klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu 8700 77788 arba el. paštu info@vivus.lt.

9.     Kampanijos organizatorius pasilieka teisę savo nuožiūra, nesuteikti klientui galimybės pasinaudoti akcijos pasiūlymu.

Naujausi įrašai