Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas

Kodėl toks greitas?

Dažnai vartojama frazė „greitas kreditas“ klientų iš tiesų tuščiais pažadais nevilioja ir nurodo tikrai greitą paslaugą. Greiti kreditai suteikiami gerbiant klientų apsisprendimą, vertinant jų laiką ir stengiantis kiekvieną operaciją atlikti kuo operatyviau. Tam pasitarnauja ir efektyvūs internetinės sistemos sprendimai, ir našus Vivus.lt kolektyvo darbas. Iš ko susideda mūsų greitis?

Paprasta sistema ir nuoširdi pagalba

Greitas kreditas iš tiesų bus greitas, jeigu turėsite sąlygas iškart suvokti, kaip vyksta skolinimasis ir grąžinimas. O tokias galimybes Vivus.lt savo klientams iš tiesų suteikia. Kaip yra imami greiti kreditai, kaip jie grąžinami – visa tai išdėstyta šiame portale. Jeigu Jums kyla papildomų klausimų, galbūt atsakymus į juos rasite DUK skiltyje. Jeigu vis dar nerandate atsakymo, galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie padės greičiau suprasti skolinimosi ir grąžinimosi sistemą.
Konsultuotis galite paskambinę telefonu +37070077788 kasdien nuo 7:00 val. iki 24:00 val. Jums į pagalbą gali ateiti ir konsultantai, tiesiogiai bendraujantys internetu. Tiesiog paspauskite mygtuką „Konsultacija gyvai“, ir visus neaiškumus, kuriuos Jums kelia greiti kreditai internetu, išsklaidys bei į klausimus atsakys puslapio dešinėje atsidariusiame lange vykstantis pokalbis su specialistu. Ar Jums gali būti suteiktas greitas kreditas iki 3000 €/ 10358,4 Lt, kaip tai reikės grąžinti – klauskite, ir Jums bus atsakyta.

Patogi registracija

Tam, kad greitas kreditas Jus pasiektų nedelsiant, užpildyti turėsite išties paprastas registracijos formas. Jūsų bus teiraujamasi asmeninės informacijos bei duomenų, reikalingų Jūsų mokumui nustatyti (pajamų, skolinimosi istorijos ir pan.). Jokios nereikalingos informacijos – tik tai, kas būtina tam, kad greiti kreditai būtų kone žaibiški.

15 minučių intervalas

15 minčių – tiek daugiausiai užtruks darbo metu vykdomas Jūsų duomenų apdorojimas ir sprendimo, ar bus suteiktas greitas kreditas, priėmimas. Vadinasi, užpildžius registracijos formas, greiti kreditai Jus pasieks vos per ketvirtį valandos. Daugybė klientų Lietuvoje ir visoje Europoje jau įvertino mūsų operatyvumą bei patikimumą, tad tikimės, kad ir Jums brangus yra laikas, todėl kreditą greitai ir efektyviai Jums galės suteikti Vivus.lt.