Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas

Kas yra greitasis kreditas?

Kreditas – tai pasiskolinama suma, kuri turi būti grąžinta tam tikru metu (paprastai prie pasiskolintos sumos pridedamos ir palūkanos). Visos sąlygos – tiek kredito paėmimo, tiek sumos grąžinimo ir palūkanų apmokėjimo – sutariamos iš anksto, kad abiem pusėms procesas būtų sklandus. Greiti kreditai nuo paprastų skiriasi tik tuo, kad jie suteikiami daug skubiau – reikiamus pinigus galima gauti vos per 15 minučių nuo pateiktų duomenų patvirtinimo. Tokia paslauga leidžia gauti papildomų lėšų vos jų prireikus. Paslauga suteikiama operatyviai, nes tikslingai paskirstomas Vivus.lt kolektyvo darbas ir efektyviai išnaudojami interneto sistemos sprendimai. Vivus.lt gerbia kiekvieno kliento brangų laiką, todėl visuomet stengiasi užtikrinti, kad paslaugos būtų suteiktos greitai ir atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.

Kodėl verta greituosius kreditus rinktis Vivus.lt?

Prisitaikymas. Vivus.lt kolektyvui svarbus kiekvienas klientas ir jo poreikiai, tad Vivus.lt visuomet stengiasi prisitaikyti. Vivus.lt greiti kreditai gali būti suteikti Jums patogiais būdais – užpildžius paraišką „Lietuvos spaudos“, „Narvesen“ prekybos vietose, „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose arba Vivus.lt interneto svetainėje. Palūkanos mokamos kartu su grąžinamos vartojimo kredito sumos įmokomis, kredito limitą (didžiausią galimą sumą) kiekvienas klientas nusistato individualiai pagal finansines ir apmokėjimo galimybes. Pasirinkę Vivus.lt galėsite visą sumą grąžinti Jums parankiausiu būdu – naudodamiesi elektronine bankininkyste arba įmokas ir palūkanas mokėti „Lietuvos spaudos“ arba „Narvesen“ prekybos vietose, banko filialuose, prekybos centrų „Maxima“ kasose, Lietuvos pašto skyriuose.

Patogumas. Užpildžius ir pateikus paraišką, greitasis kreditas gali būti suteiktas per 15 minučių Vivus.lt darbo metu – kiekvieną dieną nuo 7 iki 22 val., todėl pinigų galėsite gauti vos jų prireikus. Prisijungę, savo paskyroje galėsite matyti, kiek Jums šį mėnesį reikia sumokėti, mokėjimo grafiką ir kiek dar liko nesumokėtos sumos bei palūkanų. Prireikus, galėsite atidėti vieno mėnesio mokėjimą ir pateikti paraišką, kad gautumėte papildomą sumą. Kad pasiskolintumėte, nereikės nei įkeisti turto, nei kitam asmeniui laiduoti už Jus.

Specialios sąlygos. Jei skolinatės pirmą kartą, galėsite pradėti grąžinti tik po 3 mėnesių. Be to, pirmąsias 60 dienų Jums nereikės mokėti palūkanų, todėl grąžinti turėsite mažiau. Jei skolinatės antrą kartą, visos paraiškos pildyti iš naujo nebūtina – greiti kreditai gali būti suteikti paskambinus į mūsų filialą numeriu 8 700 77 788! Jei nusprendėte kreditus grąžinti anksčiau, atimsime nereikiamų dienų palūkanas – jų nereikės mokėti!

Patikimumas. Greitasis kreditas suteikiamas pilnamečiams (18–70 metų amžiaus) Lietuvos piliečiams, turintiems telefono numerį, el. pašto adresą ir sąskaitą Lietuvoje veikiančiame banke. Asmenys, norintys gauti kreditą, turi turėti ir nuolatinių oficialių pajamų įrodymą. Kad registracija būtų užbaigta, turėsite patvirtinti savo tapatybę: žinosime, į kurią sąskaitą pervesti paskolą. Tapatybę patvirtinti galėsite dviem būdais: Jums tereikės pervesti 1 centą (0,01 Eur) iš savo asmeninės į Vivus.lt sąskaitą (Vivus.lt turi sąskaitas įvairiuose Lietuvos bankuose) arba naudojantis AB „Instantor“ paslaugomis. Greiti kreditai bus suteikti patikrinus Jūsų mokumą, todėl jei jau turite įsiskolinimų, dar vienos paskolos negausite (tačiau jei paskola arba kreditas gauti Vivus.lt, galite padidinti jau turimo kredito sumą). Apie grąžinamąsias įmokas informaciją gausite elektroniniu arba paprastuoju paštu, tad galite nesijaudinti, kad pamiršite apmokėti: mes Jums priminsime.


Kita svarbi informacija:

  1. apmokėjus iš anksto, Jūsų palūkanų suma bus mažesnė;

  2. registracija yra greita ir paprasta;

  3. nėra administravimo, sutarties nagrinėjimo ir sudarymo mokesčių.

  4. panorus pratęsti mokėjimo terminą, reikės sumokėti atidėjimo mokestį – sumą, atitinkančią vieno mėnesio palūkanas;

  5. užsiregistravę galėsite lengvai valdyti turimą kreditą, jo terminus savo paskyroje;

  6. teikiamų paskolų ir kredito suma gali būti iki 3 000 eurų;

  7. galite kreditus imti net dvejų metų laikotarpiui.