Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas


12 priežasčių, kodėl Vivus.lt patogi paskola

Kodėl vivus.lt

Vivus.lt Užsiregistruoti pas mus – paprasta. Užpildykite visus keturių registracijos žingsnių laukus ir atlikite vieno cento pavedimą. Gavę Jūsų duomenis, patvirtinsime tapatybę, įvertinsime mokumą ir suteiksime atsakymą dėl paskolos gavimo.

Vivus.lt Pirmą kartą paskolą imantys klientai, gauna net 60 nemokamų dienų – už jas nereikia mokėti palūkanų. Daugiau informacijos rasite čia.

Vivus.lt Imant pirmą paskolą iš Vivus.lt, kiekvienam klientui yra pritaikomas specialus pasiūlymas: pasiskolinus, pirmą įmoką reikės mokėti tik po 3 mėnesių!

Vivus.lt Vivus.lt teikia patogiausias paskolas per trumpą laiko tarpą. Jeigu pildėte paraišką internetu ir teisingai pateikėte visą informaciją bei Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, paskola Jums bus suteikta per 10 minučių! Užpildžius paraišką vienoje iš partnerių atstovybių, paskolos gavimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Vivus.lt Savo klientams suteikiame galimybę gauti paskolą net iki 5000€ ir iki 48 mėn. terminui. Užsiregistruokite Vivus.lt, arba , jei jau esate užsiregistravę, prisijunkite prie savo profilio ir sužinosite daugiau informacijos apie tai, kokios paskolos sąlygos Jums yra taikomos. Iškilus klausimams – visada galite susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi: mūsų specialistai yra pasirengę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus!

  Vivus.lt Kliento aplinka Vivus.lt puslapyje yra sukurta taip, kad Jums būtų paprasta ir patogu valdyti savo paskolą. Prisijungę prie savo profilio galėsite:
 • Matyti mėnesio įmokos sumą;
 • Matyti mėnesio įmokos atidėjimo sumą;
 • Matyti pilną sumą, kurią Jums reiktų grąžinti, jeigu norėtumėte mokėti tą pačią dieną;
 • Galėsite peržiūrėti savo sutartį ir mokėjimo grafiką;
 • Atsispausdinti sąskaitą;
 • Čia taip pat turėsite galimybę pateikti paraišką papildomai sumai gauti.

Vivus.lt Norite sumažinti mėnesio įmokos sumą, ar koreguoti mokėjimo įmokų grafiką? Tai galite bet kada padaryti pasiskolinę papildomą sumą.

Vivus.lt Negalite sumokėti pilnos mėnesio įmokos? Nesijaudinkite, prireikus, už nedidelį mokestį visada galėsite atidėti paskolos įmoką. Informaciją apie paskolos įmokos atidėjimo mokestį gausite paskambinę bendruoju telefonu, arba rasite prisijungę prie savo profilio.

Vivus.lt Priklausomai nuo to, kokio dydžio kredito limitas Jums yra taikomas, visuomet galite pasiskolinti papildomą paskolos sumą. Prisijunkite prie savo profilio. Ten matysite visą informaciją apie tai, kokios paskolos sąlygos Jums yra taikomos. Išsamesnę informaciją Jums taip pat gali suteikti mūsų klientų aptarnavimo specialistas.

  Vivus.lt Siekiame, kad klientui būtų paprasta ir patogu naudotis teikiamomis paslaugomis, tad paskolas suteikiame ne tik internetu, bet ir partnerių atstovybėse. Paraišką paskolai gauti taip pat galite užpildyti:
 • "Vaskota" kioskuose;
 • PayPost klientų aptarnavimo skyriuose (čia paskolos suteikiamos grynais pinigais);

Vivus.lt Jeigu turite galimybę paskolą grąžinti anksčiau laiko ir norite atlikti įmoką, prisijunkite prie savo profilio – ten matysite, kokią sumą su perskaičiuotomis palūkanomis šiuo metu reiktų sumokėti norint grąžinti visą paskolą. Palūkanos bus skaičiuojamos tik iki tos dienos, kurią mokėsite galutinę sumą. Informaciją apie mokėtiną paskolos sumą taip pat galite sužinoti ir telefonu , susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

  Vivus.lt Norime, kad klientui būtų paprasta ir patogu ne tik gauti mūsų paskolą, bet ir grąžinti. Atlikti paskolos įmoką galite keliais būdais:
 • Naudodamiesi elektronine bankininkyste arba bet kurio banko padalinyje;
 • Visuose „Lietuvos Spauda“ ir „Narvesen“ prekybos vietose;
 • „Vaskota" kioskuose;
 • PayPost klientų aptarnavimo skyriuose ir visuose paštuose;
 • Loterijos „Perlas“ terminaluose;
 • Visose prekybos centrų „Maxima“ kasose.