Telefonas
8 700 77788
El. pašto adresas

Apie Vivus.lt

Vivus.lt siūlo nuo 100 € iki 5000 € kreditus 3-48 mėnesių laikotarpiui. Pinigai į kliento sąskaitą pervedami itin greitai. Grąžinti Vivus.lt kreditą galima tiek naudojantis elektronine bankininkyste, tiek bet kurio banko filiale.

Norintys gauti kreditą turi būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai ir nuolat gyventi Lietuvoje, negali būti uždelsę kitų kreditų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų.

Registracija kreditui atliekama internetu. Tai leidžia mūsų klientams sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikia vykti iki kredito įstaigos, o pinigai gaunami neįtikėtinai greitai. Be to, kiekvienam klientui sukuriamas internetinis profilis, kuriame jis gali lengvai peržiūrėti savo sąskaitas, pasitikrinti mokėjimų datas, prisiminti sutarties sąlygas, susipažinti su naujienomis, ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Vivus.lt savo klientams siūlo vienas iš palankiausių kredito sąlygų ir terminų:

  • žemos palūkanų normos, palyginus su kitomis greituosiuos kreditus siūlančiomis bendrovėmis;
  • nemokamas kredito paraiškos nagrinėjimas;
  • ypatingas dėmesys kiekvienam klientui;
  • užtikrinamas konfidencialumas ir duomenų saugumas;
  • įvairios skolinimosi ir grąžinimo galimybės;
  • specialūs pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos.

Vivus.lt – patogiausi kreditai Lietuvoje

Mes esame už ilgalaikius santykius

Su kiekvienu Vivus.lt klientu stengiamės sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą, suteikiant kuo daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas, pasiūlant individualius sprendimus ir palankias kredito sąlygas.

Mes – už individualias paslaugas

Kiekvienam Vivus.lt klientui pateikiame individualų pasiūlymą, atsižvelgiant į kliento amžių, kreditinę istoriją ir bendradarbiavimo patirtį. Tokiu būdu, remdamiesi savo patirtimi, padedame klientams įvertinti jų mokumą. Be to, konsultuojame apie atsakingą skolinimąsi, kad skolininkas galėtų ir savarankiškai įvertinti savo galimybes grąžinti kreditą.

Norėdami pamatyti Jums galimą skolintis sumą, turite užsiregistruoti.

Mes – už supratingumą

Mes suprantame, kad kiekvienas iš mūsų laikas nuo laiko gali patirti finansinių sunkumų, todėl mes siūlome galimybę atidėti mėnesio mokėjimą mėnesiui ar ilgiau.

Mes – už atvirą pokalbį

Skolinantis pinigus, aiškiai išdėstytos visos sutarties sąlygos, grąžinimo sąlygos ir kredito mokesčiai, be to, šią informaciją klientas bet kuriuo metu gali rasti prisijungęs prie savo profilio. Nieko neslepiame, nerašome sąlygų smulkiu šriftu. Kaip jau minėjome, mes – už ilgalaikius santykius, mums svarbu, kad Jūs pas mus grįžtumėte.